GO RED FOR WOMEN PASAULĒ

GO RED FOR WOMEN PASAULĒ

Slavenības seksīgās sarkanās kleitās aicina rūpēties par veselību

Amerikas sirds asociācija kā ik gadu, arī šogad sponsorēja sieviešu kampaņu sirds veselības stiprināšanai - «The Heart Truth». Kampaņas mērķis ir pievērst uzmanību sieviešu sirds veselības stiprināšanai, jo sirds slimības ir viens no biežākajiem nāves cēloņiem. Par tradīciju kļuvis, ka pasākumā piedalās slavenības - aktrises, dziedātājs, televīzijas dīvas, kuras izrāda slavenu dizaineru kleitas sarkanā krāsā.

 

Go red USA.jpg

 

Vairāk nekā 20 slavenības piedalījušās fonda „The Heart Truth” rīkotajā modes skatē „The Red Dress Collection”, kuras mērķis ir pievērst sieviešu uzmanību sirds slimībām.

Sirds slimības ir sieviešu nāves iemesls Nr.1 pasaulē un Latvijā, bet par to zina tikai retais. Tādēļ Go Red for Women kustība aicina ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei pievērst uzmanību savas sirds veselībai.

„The Red Dress Collection” modes skatē piedalījās tādas slavenības kā TV personība Kellija Osborna, aktrise un jogas pasniedzēja Brenda Stronga, dziedātāja Tonija Brekstone, aktrise Minka Kellija un vēl daudzas citas. Pasaulē atzītu modes namu darinātās sarkanās vakarkleitas demonstrēja arī Amerikā populārā Kardašjanu klana pārstāves: māte Krisa Dženere ar jaunākajām meitām Kailiju un Kendalu Dženerēm.

Ņujorkā notikušajā skatē bija aplūkojamas modes namu „Oscar de la Renta” „Badgley Mischka”, „Carolina Herrera”, „Cushnie et Ochs” un „Zac Posen” vakarkleitas.

 

Toni Brexton

  Dziedātāja Tonija Brekstone

Tora Brait.jpg

Austrāliešu snovbordiste Tora Braita

Vendy Viliams

TV personība un aktrise Vendija Viljamsa 

Kelly Osborn

TV personība Kellija Osborna

Roselina Sancesa

Puertorikāņu dziedātāja, modele Roselina Sančesa

Nastja Likina

  Vingrotāja Natalija Ļukina

 

Red dress collection.jpg

 

Kasjauns.lv, 8. februāris, 2013