IETEIKUMI PĒC SIRDS OPERĀCIJAS

IETEIKUMI PĒC SIRDS OPERĀCIJAS

Pirmos soļus pēc sirds operācijas Jums palīdzēja veikt sirds ķirurgi, anesteziologi, reanimatologi, kardiologi, rehabilitalogi un aprūpes personāls. Slimnīcā ir veikts svarīgākais ārstēšanas posms, tomēr ir vēl daudz darāmā, lai atveseļotos pilnībā. Izrakstoties no stacionāra, liela daļa atbildības pāriet uz Jūsu, Jūsu tuvinieku un ģimenes ārsta pleciem. Lai Jūs varētu pienācīgi sagatavoties atveseļošanās periodam mājās un lai tas noritētu veiksmīgi, esam sagatavojuši speciālu informatīvu bukletu un rekomendējam ar to iepazīties.

Te ir apkopotas atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par ikdienas fiziskajām aktivitātēm, brūču apkopi, vēlamo uzturu un sniegti norādījumi, kā pašam izvērtēt savu veselības stāvokli.

Īpaša vērība ir pievērsta rehabilitologu ieteiktiem vingrojumiem, kas Jums palīdzēs ātrāk un veiksmīgāk atsākt ierastās fiziskās aktivitātes.

Bukletā ir atrodama arī informācija par izmeklējumiem, kurus jāveic 3 mēnešus pēc operācijas pirms vizītes pie Jūsu ķirurga un rehabilitologa.

Visas mūsu komandas vārdā novēlam Jums stipru veselību

un ilgus mūža gadus! 

Bukletu latviešu valodā acinām skatīt šeit.

Bukletu krievu valodā aicinām skatīt šeit.

Screen Shot 2016-02-11 at 14.49.24.png