Izdevumi

Izdevumi

Latvijas Inovatīvās medicīnas fonds sadarbībā ar Latvijas Kardiologu bierību ir izdevis grāmatu Sirds un Virtuve - tas ir saīsinātais kurss sirds veselības veicināšanā un veselīga uztura gatavošanā.

Esam izdevuši īpašus materiālus sirds veselības profilaksei: 100% vesela sirds ar padomiem, kas jāievēro, lai sirds un ķermenis vienmēr būtu formāUzturs sirds veselībai ar likumiem, kas jāievēro ēdot, Go Red for Women - īpaši par sieviešu sirds veselību, kā arī veselīga asinsspiediena materiālu 120/80. Esam izdevuši arī Latvijas Kardiologu biedrības zinātnisko nolēmumu primārās un sekundārās aprūpes ārstiem - Omega 3 taukskābju pielietošana kardiovaskulāro slimību profilakses un ārstēšanas nolūkos.

Tā kā Latvija ir prezidējošā valsts Ziemeļvalstu un Baltijas valstu kardiologu biedrību ideju pārstāvībai Eiropā, esam sagatavojuši īpašu materiālu par visām 8 Ziemeļu un Baltijas valstu biedrībām - Nordic-Baltic Societies of Cardiology. Brošūrā apkopota informācija par biedrību paveiktajiem darbiem, mērķiem, iecerēm, vadošajām personām un viņu kontaktiem.